Sanayi Üretim Tesislerinde Fareye Özel Çözümler

Fareler, yaşam döngüsündeki en aktif canlılardan biridir. Doğal çevreye katkıları önemli düzeydedir. Özellikle çürükçüller ile beslenen bu hayvanlar, insan ve diğer canlılar için de büyük bir avantaj sağlar. Bu faydalarına rağmen, çoğu zaman ölümcül olabilen zararları da vardır. Birçok parazit, virüs, çürükçüller ve tek hücreli canlılar, fareler aracılığı ile ortam değiştirebilmektedir. Bu canlıların sağlığınız için risk olmaktan çıkmasını istiyorsanız; Repel Fare Kovucu sistemleri tam da size göre.


Üretim tesisleri, temizlik ve hijyen bakımından en çok dikkat edilmesi gereken alanlardır. Özellikle büyük alanlara kurulu üretim tesislerine fare ve diğer haşerelerin girmesi oldukça basittir.
Bunun için birçok yöntem kullanılsa da kesin çözüm alınamamaktadır. Repel Fare Kovucu sistemleri, kesin çözüm almanız adına mükemmel bir seçenek olacaktır. Arzu ettiğiniz alan için gönül rahatlığı ile bu ürünü kullanabilirsiniz. Ürün ile ilgili tüm teknik detayları sitemizden ve çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Üretim tesislerinizde daha sağlıklı hizmet vermek ve çevrenizdeki haşere ve farelerden kurtulmak istiyorsanız Repel serisi fare kovucuları tercih edebilirsiniz. Bu sistemler, üretim tesislerinize hiçbir fare ya da haşereyi yaklaştırmayacaktır. Yaklaşık 8.000 metre karelik alanı koruyabilen bu sistem sayesinde daha sağlıklı ve daha nezih bir ortama merhaba diyeceksiniz.

Repel serisi fare kovucu sistemleri, dilediğiniz büyüklükteki üretim tesisiniz için kullanabilirsiniz. Kaç katlı olursa olsun ve ne kadar büyüklükte olursa olsun, bu ürün sizin için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Repel fare kovucu sistemleri, 8.000 metre kare açık alan ve 6.000 metre kare kapalı alanda etkilidir. Etki kapasitesini arttırmak için 2 ya da daha fazla repel ürün tercih edebilir ya da hoparlör sayısını arttırabilirsiniz. Toplu alımlarınızda büyük indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bu ürün, sizin ve sevdiklerinizin sağlığına hiçbir olumsuz etki yaratmaz. Bunun yanında, evcil hayvanlar üzerinde de hiçbir olumsuz sonuç doğurduğuna dair test sonucuna rastlanmamıştır.

Sonik ve Ultrasonik teknolojisi ile üretilmiş ithal ürünlerden olan Repel, kimyasal bileşen içermez ve sadece frekans yayarak, hedef canlı üzerinde etki gösterir. Bu etki kısa sürelidir ve canlıların yaşam standartlarını etkilemez.

Repel RF 1000, Repel RF 700, Repel RF 600, Repel RF 200,  çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tüm bu çeşitler aynı mekanizmaya sahip ve etki alanları aynı olmakla birlikte, frekans değerleri farklılık gösterebilir. Tüm alanlarda büyük etki meydana getirerek, fare ve haşereleri kesin çözümle ortamdan uzaklaştırır.

200 metrekare ve üzeri alanda etki gösteren bu sistemden gerektiği kadar satın alarak, farelerden ve olumsuz etkilerinden kurtulabilirsiniz. 20.000 Mhz frekans aralığında sinyal gücü iletimi yaparak, fare ve haşerelerin sinir sistemleri üzerinde etki gösterir. Kullanımı son derece basittir ve kurulumu için fazla uğraşa gerek bırakmaz.
Sürekli kontrol ya da bakım gerektirmez, bataryalarını kontrol ederek sürekli olarak kullanabilirsiniz. 2 ya da 3 yıllık garanti kapsamında kullanabilmeniz mümkündür. Bu süre içerisinde herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda, bizimle iletişime geçerek iade ya da değişim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile Repel serisi fare kovucu sistemlerine sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz orijinal ürünler olup garanti kapsamındadır. Fiyat teklifi almak için iletişime geçebilir. Ürünlerimizle ilgili, dilek, şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun yanında, soru ve görüşlerinizi de bize iletebilirsiniz.

Teknik destek ve kurulumla ilgili tüm detaylar için çağrı merkezimizden bize ulaşabilir, tüm haberleri, haber kanallarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.