Turizm Tesislerinde Kuşlara Özel Çözümler

Turizm tesislerinin en fazla şikayetçi olunan tarafı, haşere ve kuş gibi hayvanların verdiği rahatsızlıklardır. Bu rahatsızlıklar kimi zaman sadece fiziksel ya da ruhsal değil aynı zamanda sağlık sorunlarına da neden olabilmektedir. Kuşlar, turizm tesislerini sürekli pisletir ve bu da taşıdıkları bakteri ve virüslerin etrafa yayılmasına neden olmaktadır. Bilindiği gibi birçok Turizm tesisi havuz ya da diğer su kaynakları ile hizmet vermektedir. Bu su kaynaklarına, kuşların dışkı ya da kanatları temas ettiğinde ise, taşıdıkları hastalıklar, kullanan turistlere bulaşır. Bu durum, içinden çıkılması zor bir hale gelebilmekte ve Turizm tesisi, büyük maddi kayıplara uğrayabilir.

Kuşların, tesisteki ağaçlarda bulunması ve burada sürekli ötmesi, turistleri rahatsız edebilmektedir. Özellikle günün erken saatlerinde ötmeleri, uykusunu tam alamayan turistlerin sinirlerini etkileyebilmekte ve bu da çalışanları zor duruma sokabilmektedir. Birçok turizm şirketi, tesislerini kuşlardan dolayı erken açıp erken kapatabilmektedir. Bu da doğal olarak maddi kayıplara neden olabilmektedir. Bu durum ile mücadele etmek adına, Turizm tesislerinde birçok çözüm geliştirilmiş ama hemen hemen hiçbiri kesin bir çözüm olabilmiş değildir.


Turizm tesislerinde kesin çözüm, son zamanların en büyük icadı kabul edilen Repel serisi kuş kovucu sistemleri ile alınabilmektedir. Kısa sürede etkisini gösteren bu eşsiz teknoloji harikası, tesislerin kuşlara kapanmasını sağlar ve verebileceği tüm olası tehlikelere karşı set görevi görür. Siz de eğer bir turizm tesisi işletiyor veya çalışanı iseniz, bu ürünler tam da size göre. Siz de arzu ederseniz, kuşlardan ebediyen kurtulabilir ve müşterilerinizin rahatını sağlayabilirsiniz. Hem de çok uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile. Acele edin ve bu sıkıntıdan en kısa zamanda kurtulmanın keyfini çıkarın!

Repel kuş kovucu sistemleri, orijinal ürünlerdir. Bu ürünler, herhangi bir sağlık sorununa neden olmaz. Garanti kapsamında ki ürünler olan Repel serisi kuş kovucu sistemleri ile 3 yıl servisten ücretsiz yararlanabileceksiniz.

Kurulum ve diğer teknik konular için iletişime geçerek, soru görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ürün indirimleri ve kampanyalarını takip etmeniz adına, haber bültenlerimizi izleyebilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ayrıca, dilerseniz e-mail ve telefon numaralarınızdan da anlık haberler ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Repel Pro EB 2000 ve Repel Pro EB 5000 kuş kovucu sistemlerini Turizm tesislerinize kurabilirsiniz. Kurulumda güçlük çekmeniz durumunda, teknik destek elemanlarımızdan yerinde yardım alabilirsiniz.

1000metre kareden daha fazla alanda etki gösteren bu ürün ile Tesislerinizi kuşlara karşı koruyabilirsiniz. 17.000-23.000 Mhz frekans gücü ile bu sistemler, kuşları alanınızdan sonsuza dek koruyacaktır. Ürünün herhangi bir yan etkisi yoktur. Çalışan, müşteri ve sizlere en ufak bir yan etkisi olmadığı konusunda yetki sertifikası ve ürün sertifikasını inceleyebilirsiniz.

Repel kuş kovucu sistemleri, sonic ve ultrasonic teknolojisi baz alınarak icat edilmiştir. Bu teknoloji, radyo frekansı ve dalgalar oluşturarak, hedef canlıyı rahatsız eder. Hedef canlı kısa süreli şok ya da felç geçirerek alandan uzaklaşma eğilimi gösterir. Alana bir daha yaklaşma cesareti göstermez ve alanı anında terk eder.

Ürün, ilaç ya da diğer kimyasalları içermez. Ürünün herhangi bir yan etkisi de yoktur. Garantili ve orijinal olan bu üründen memnun kalmamanız durumunda, ürün değişim ve iade seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Uygun fiyat ve ödeme seçeneklerinden yararlanmak için acele edin. Çok uygun fiyatlar ve sağlıklı çözümler ile, Turizm tesisinizi daha sağlıklı günlere hazırlayabilirsiniz.