Turizm Tesislerinde Kedi ve Köpeklere Özel Çözümler

Turistler birçok opsiyon ve farklı destinasyon seçeneklerine sahiptir. Bu seçenekler arasında seçim yapmak, onlar için pek de zor değildir. Bazı kriterleri belirlemek ve bu kriterlere uygun olan yerleri seçmek, onlar için çok da bağlayıcı olmasa gerek. Bu kriterlerin başında, hiç kuşkusuz rahat bir tatil ve temiz bir alan gelmektedir. Özellikle, haşere, kedi ve köpeklerden arındırılmış temiz bir alan, onlar için ilk tercih sebebidir. Turizm tesisleri, bu kriterleri pek de göz önünde bulundurmamışa benziyor ki, Turistler, turizm tesislerinin bu alanda yetersiz kaldığını sürekli ifade etmektedirler.

Turizm tesislerinin, görüntü kirliliğinin yanı sıra, sağlık problemlerine de neden olan kedi ve köpeklere karşı birçok çözüm geliştirdikleri söylenebilir. Bunun aksine bu çözümlerin hemen hemen hiçbirinin kesin çözüm sağlayamadığı da ayrı bir gerçek. Bu çözümler arasında, en çok tercih edileni, tesis etrafına koruma yapmaları gelir.

Bu korumalar, özellikle doğaya karışmak ve dolaşmak isteyen turistlerin rahatını etkileyebilmektedir. Zira, dışarıda dolaşan ve bu alanları yaşam alanı haline getiren kedi ve köpekler, turistleri olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden bu yöntem sadece kısmi çözüm olabilmektedir.

Kedi ve köpeklerden korunma çözümleri arasında en çok tercih edilen yöntemlerden bir diğeri de ıslah çalışmaları ve kısırlaştırma çalışmalarıdır. Bu yöntemler de, turistlerin doğrudan zarar görmesini engelliyor gibi görünse de, alerjik rahatsızlığı olan turistler, bundan son derece olumsuz etkilenebilir. Kaldı ki bu durum, görüntü kirliliğini de çözüme kavuşturamamaktadır.

Turizm tesislerinde kedi ve köpeklerden korunma yöntemlerinin en etkilisi ise, son zamanlarda taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmış Repel kedi köpek kovucu sistemleridir. Bu sistemler kesin çözüm sağlamakta ve Turistlerin beğenisini kazanmaktadır. Siz de turizm tesislerinizin daha hoş görünmesini ve sağlık açısından gelebilecek olumsuzlara dur demek istiyorsanız, repel serisi kedi köpek kovucu sistemlerinden arzu ettiğiniz seçeneği satın alarak işe başlayabilirsiniz.

Repel serisi kedi köpek kovucu sistemleri, sonic ve ultrasonic sistem teknolojisi ile üretilmiştir. Bu sistemler dalga frekansları yayarak hedef canlı üzerinde etki gösterir. Bu durumda, hedef canlı ortamı terk etme eğilimi gösterir ve bir daha bu ortama giremez.

Repel Pro EB 2000’nin yanı sıra, Repel Güneş Enerjili Hayvan Kovucu sistemini de tercih edebilirsiniz. 10.000 Mhz üzerinde frekans yayımlayarak kedi ve köpekleri ortamdan uzaklaştırabilir. 2.000 metre kareye kadar alanda etkili olan bu sistemin etki kapasitesini arttırmak için hoparlör sistemini arttırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, birkaç adet repel ürününü, Turizm Tesisinizin uygun yerlerine entegre ederek, etki alanını da genişletebilirsiniz. Seçim sizin, tesisinizin genişliğine ve fiziksel şartlarına göre dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz.


Turizm tesislerinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu sistemler sayesinde, kedi ve köpeklerin doğrudan saldırılarının yanı sıra, Tolaremi, CSD gibi deri hastalıklarından kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilir, müşterilerinizin problemler yaşamalarının önüne geçebilirsiniz.

Tüm repel markalı ürünler orijinal ürünlerdir. Değişim imkanlarından da yararlanabilirsiniz. En uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile, dilediğiniz alan için Repel serisi kedi köpek kovucu sistemlerini satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, tüm kampanya ve indirimlerden de anında yararlanabilirsiniz. En son haber ve gelişmelerden anında haberdar olmak için, haber bültenlerimizi takip edebilir ya da sosyal medya araçlarımızı takip edebilirsiniz. Akıllı cihaz uygulamalarımızı da cep telefonlarınıza indirerek avantajlı Repel dünyasındaki gelişmeleri an be an takip edebilirsiniz.