Sağlık Sektöründe Fareye Özel Çözümler

Sağlık kuruluşları, sağlık yönünden hiçbir pürüzün olmaması gereken yerler olmasına rağmen, bu durum birçok sağlık kuruluşu için göz ardı edilebilmektedir. Sağlık kuruluşlarında, fare ve diğer haşereler ile mücadele maalesef ki yetersiz kalmaktadır. Bu da, sağlık beklentisinin olduğu bu yerlerin, sağlık problemlerine neden olmasına sebep olmaktadır.

Sağlık sektöründe, fareler ambar ve hangarlarda fazlası ile bulunabilmektedir. Buna gerekli tedbirler alınamadığı gibi, farelerin yaşam şartlarını deyim yerindeyse daha da iyileştirme durumu söz konusudur. Bu durum, içinden çıkılması zor bir hale dönüşebilmekte ve hasta sağlığına doğrudan etkiye neden olabilmektedir. En kaliteli sağlık kuruluşlarında dahi, fareler ile mücadele yetersiz kalabilmektedir. Bu soruna, köklü çözüm pek de bulunabilmiş değil. Halen birçok sağlık kuruluşu eski tip çözümleri kullanmaktadır.

İlaçlama, fare yapışkanı kullanma, kapan tazeleme gibi yöntemler kullanılmakta ve bu ilkel yöntemlerden olumlu geri dönüş alma beklentisine girilmektedir. Oysa ki, bu çözümler, hem uzun vadede beklentileri az da olsa karşılayabilmekte hem de çözüm oranı çok az düzeyde olabilmektedir.

İlaçlama yöntemi, sağlık kuruluşlarında kullanılan yöntemlerden biridir. Bu yöntem, günümüzde kullanılan en popüler yöntemlerden biridir. Oysa ki, sağlık sektöründe ilaçlama, özellikle de kimyasal bileşenler, ciddi sağlık problemlerine neden olabilmektedir. Sağlık kuruluşlarında, ilaçlama, personel ve doktorların yanında, özellikle hastalar için de ciddi riskleri barındırmaktadır.

Fare yapışkanı kullanma, çevredeki diğer birçok canlıya da zarar verebilmektedir. Özellikle kelebek, arı gibi zararsız canlıların yapışarak eziyet çekmesine neden olabilmektedir. Bunun yanı sıra, kedi ve köpeklerin de bu etkili yöntemlerden nasibini aldıklarını bilmekteyiz. Hedef canlı dışında, daha çok diğer canlılara zararı olan bu ilkel yöntem de pek işe yarayamamaktadır.

Kapanlar da, uzun zamandan beri kullanılagelen bir yöntemdir. Bu yöntem, çok uzun zamanda sadece küçük etki gösteren bir yöntem olarak bilinmektedir. Bu yöntem ile uğraşmak da cabası. Özellikle son 10 yılda, kapanların verdiği zarar, yararına göre daha fazla olduğu bilimsel sonuçlarda karşımıza çıkmaktadır.

Günümüzde, pek bilinmese de, en etkili yöntem hiç kuşkusuz Repel fare kovucu sistemleridir. Bu sistemler, Sonic ve Ultrasonic dalgalar yayarak hedef canlı üzerinde etki gösterir. Etkilenen hedef canlılar anında alanı terk etme eğilimi gösterir ve bir daha bu alana yaklaşamazlar. Bu ürün 10.000 Mhz’e kadar frekans yayımlayarak hedef canlılar üzerinde kısmi etki gösterir. Kısa sürede atak gösteren canlılar, panikleyip alanı terk etmek zorunda kalırlar.

Repel fare kovucu sistemlerini siz de Sağlık Sektöründe kullanabilirsiniz. Sağlık kuruluşunuzun daha sağlıklı olabilmesi ve hasta personel sağlığını koruyabilmeniz adına, bu ürün mükemmel sonuçlar almanızı kolaylaştıracaktır. Siz de en yakın zamanda bu ürünleri temin ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

Repel fare kovucu sistemlerinden Repel RF 200, Repel RF 500, Repel RF 600, Repel RF 700, Repel RF 800, Repel RF 1000 ürünlerinden dilediğinizi seçebilir ve sağlıklı bir ortama merhaba diyebilirsiniz.

Uygun fiyat ve ödeme seçeneklerinden yararlanarak, repel serisi fare kovucu sistemlerine sahip olabilirsiniz. Kullanımı ve kurulumu son derece basit olan bu ürünler için teknik destek de alabilir, kurulumun her safhasında uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Elektronik fare kovucuları ile, Sağlık Sektörü için dizayn edilmiş bu ürünler, kurumunuzun dilediğiniz bölgesinde kullanabilirsiniz. Bahçesine koyacağınız sistemi kullanabileceğiniz gibi her kata özel olarak kurabileceğiniz hoparlör sistemi ile de mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.

Ürünlerimiz garantili ürünlerdir. Orijinal olan bu ürünlerin garanti süresi içerisinde değişim ve iadesini de yapabilirsiniz.