haşere-kovucu

Tarihçemiz

Kurulduğumuz günden bu yana her zaman daha iyisini arzulayan REPEL, her geçen gün firma olarak geliştirmektedir. Farkımız, her zaman daha iyi ürünü üretiyor olmamızdır. Sizde ürettiğimiz ürünlerin farkını anlamaya ne dersiniz?

 • 2013

  REPEL Kovucu Ürünleri Kuruldu.

  2013 yılı Eylül ayında REPEL markası kuruldu. Haşere ve hayvan kovucu ürünlerin üretimine başlayan REPEL, ilk günden bu güne değişmeyen tek politikası her zaman daha iyisini üretiyor olmasıdır.

 • 2013

  REPEL RF Serisi Üretimi

  2013 Aralık Ayında, fare, kuş, sinek ve benzeri hayvanları uzaklaştırmak amacı ile sonik ve ultrasonik sesler yayan Repel RF serisinin üretimine başlanmıştır. Repel RF 110, 500, 600 ve 1000 serilerinin üretimi bu yılda tamamlanmıştır.

 • 2014

  REPEL PRO Serisi

  Repel RF serisinden farklı olarak üretilen PRO serisi, geniş mekanlara ve yoğun popülasyon ile karşı karşıya kalmış yerler için üretilmeye başlanmıştır. 1 Ana makine, hoparlör ve adaptörden oluşan PRO serisi; kuş,kedi,köpek ve diğer hayvan türlerine uzaklaştırmaktadır.

 • 2016

  Bölge Bayilikleri Verilmeye Başlandı

  2016 yılında, web sitemiz üzerinden bölge bayilikleri verilmeye başlandı. Her bölgeye sadece 1 bayilik verilme şartı ile sizde bayimiz olabilirsiniz.

Ürünler hakkında sorunlarınız, size özel çözümlerimiz, görüş & öneri ve diğer sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları