Konutlarda Sivrisinek Çözümleri

Sivrisinekler, üreme ve beslenme yolu ile canlı varlıklar üzerinde sağlık sorunlarını meydana getiriler. Sivrisinekler, günlük yaklaşık 750 km’lik alanı tarar ve bu alandaki canlı varlıkların kanları ile beslenir. Vücutlarına doldurdukları kanları bir sonraki beslenme vaktine kadar tutar ve yeni hedefine önceki kanı boşaltarak yeniden kan emerek beslenmeye başlar. Bu döngü, günde yaklaşık 20 canlı üzerinde bu şekilde devam edebilmektedir.

Sivrisineklerin sürekli kan değişimi yapması, kan yolu ile bulaşan ve tedavileri neredeyse imkansız olan hastalıkları meydana getirmesine neden olur. Sarı humma, nil humması, astım, sıtma gibi hastalıklara neden olabilen sivrisinekler ile mücadele, günümüzde maalesef istenen düzeyde değildir. Bu durum, yüzyılın icadı olarak kabul edilebilecek mükemmel bir ürünü sizler için piyasaya sürmemize neden oldu.

Repel serisi sivrisinek kovucu sistemleri ile, dilediğiniz konutta arzu ettiğiniz alan üzerinde sivrisineksiz bir yaşama merhaba diyebileceksiniz. Kolay kurulumu ve hızlı kullanımı sayesinde çok kısa sürede sivrisineksiz bir yaşam sizi bekliyor olacak.

Repel RF 110 serisi sivrisinek kovucu sistemleri, yaydıkları mikro dalga frekansları ile, sivrisineklerin bilinç ve sinir sistemleri üzerinde etki gösterir. Sivrisineklerin bu sistemlerin entegre edildiği alanlara yaklaşmaları imkansızdır. Saniyenin 10’da biri süre içerisinde etki göstererek ve bu etkinliğini uzun süre devam ettirerek sivrisineklerin alanda yaşamalarına fırsat vermez. En inatçı sivrisinek gurubunda olan Afrika sivrisinekleri üzerinde yapılan araştırmalar, Repel serisi sivrisinek sistemlerinin bu sivrisineklere karşı dahi son derece mükemmel bir sonuç ortaya koyduğu görülmüştür. Piyasadaki en kaliteli ve en kullanışlı sivrisinek kovucu sistemleri olarak bilinen bu eşsiz ürün, sizi daha nezih ve daha sağlıklı bir ortama kavuşturacaktır.

Sevdikleriniz ve kendiniz için en iyisini istiyorsanız, işe sağlığınızla başlamalısınız. Özellikle yeni yerleşim yerlerinde oturuyorsanız ve yakınlarda fabrika ya da boş alan mevcut ise, bu sistemi almanız için birçok sebebiniz var demektir. Tifo, grip, sarı humma ve diğer deri hastalıkları ile en iyi şekilde mücadele etmek için, sivrisinekleri ortamınızdan uzaklaştırmanız gerekir, bu da Repel ile mümkün. Repel, aylık ya da yıllık kullanımınıza göre hoparlör sistemi ile size teslim edilmektedir. Arzu ettiğiniz kullanım alanı ve kullanım sıklığını belirterek en yakın zamanda siparişinizi veriniz.

Uygun ücret ve ödeme seçeneklerinin yanı sıra, kampanyalı fiyatlarımızdan da yararlanarak daha sağlıklı bir ortama kavuşabilirsiniz. Repel Rf 110 ile artık sivrisinekler kabusunuz olmaktan çıkacak, sizi rahatsız edemeyecektir.

Dişi sivrisinekler, çıkardıkları ses ve ısırıkları ile insanları canından bezdirmektedir. 6.000 metre karelik alanda etkili olan Repel RF 110 sivrisinek kovucu sistemlerini konutlarınızın dilediğiniz bölgesinde kurarak sivrisinekleri uzaklaştırabilir ve sonsuza dek alanınıza yaklaştırmayabilirsiniz.

Sonik dalgalar yayarak sivrisineklerin algıları üzerinde tahribata neden olan bu sistem, en kısa zamanda sivrisineklerin ortamdan ebediyen uzaklaşmasına neden olur. Sivrisineklerin en çok bulunduğu ortamlarda ve özellikle köylerde çift hoparlörlü sistemi tercih edebilirsiniz. Bu şekilde, daha fazla frekans yayarak, sivrisineklerin daha çok etkilenmesine ve bunun yanında daha geniş alanda etki göstermesine neden olabilir.

Sivrisinek kovucu sistemleri, frekans aralıklarından dolayı, sivrisinekler dışında herhangi bir canlıya etki etmez. Tek hedef canlılar sivrisineklerdir. Bu yüzden, evinizdeki hiçbir canlıya yan etkisi olmayacağı gibi, sağlıkları açısından da en ufak bir sıkıntı meydana getirmez.

Repel RF 110 sivrisinek kovucu sistemlerini satın almak ve teknik destek alarak kurulumunu öğrenmek istiyorsanız iletişime geçebilir, siparişinizi verebilirsiniz. En yakın zamanda, siparişleriniz istediğiniz adrese gönderilecek ve sivrisinekleriniz için kesin çözüm bulabileceksiniz.