Konutlarda Kedi – Köpekler Özel Çözümler

Kedi ve köpekler sokağın süsü olarak bilinen hayvanlardır. Bu durum onların zararları olmadıkları ve mikropları taşımadıkları anlamına gelmez. Sokak kedi ve köpekleri, insan sağlığı üzerinde ciddi problemlere neden olabilir. Her ortama girebilen çöplük, sağlıksız sular ve diğer tüm kötü ortamlarda bulunabilen bu sevimli hayvanlar, kimi zaman tehlikeli türlere dönüşebilir. Üzerinde taşıdıkları mikropların yanı sıra, salyalarındaki virüs ve tek hücreli canlılar da onların maalesef korunması gereken hayvanlar kategorisine alınmasına neden olmaktadır.


Repel Pro EB serisi kedi ve köpek kovucular,
yüksek frekansta titreşimler meydana getirerek, kedi ve köpeklerin ortama yaklaşmalarına engel olur. Repel kedi köpek kovucular, kedi ve köpeklerin ortamlara yaklaşmamaları adına, algılayabilecekleri frekans aralığında titreşimler meydana getirir. Bu titreşimler, bu hayvanların sinir sistemlerini kısa süreli felç eder ve ortamdan uzaklaşmalarını sağlar. Ortamdan uzaklaşan kedi ve köpekler, tekrardan bilinçleri yerine gelerek hayatlarına kaldğı yerden devam edeceklerdir.

Repel serisi kedi köpek kovucular, kesinlikle evcil kedi ve köpeklerinize etki etmez. Sadece hedef hayvanlar üzerinde etkilidir ve sizin hayvanlarınızın sinir sistemi ya da bilinç altlarına herhangi bir müdahalesi olmaz. Ayrıca, insan sağlığı açısından da hiçbir olumsuz etkisine rastlanmamıştır. 200 V gücünde bir power güç kaynağı, bu sistemi kullanmanız için yeterlidir.

Sonic ve Ultrasonic titreşim ve ses dalgaları üreterek hedef canlıları ortamdan uzaklaştırır. Repel kedi ve köpek kovucu sistemlerin, dilediğiniz ortamda site konut alanlarında kullanabilirsiniz. Bu sistemler yaklaşık bir futbol sahası büyüklüğünde ortam için etkilidir. Bu ortamda herhangi bir kedi ya da köpeğe rastlamayacağınızı taahhüt ederiz.

Kedi ve köpekler, bulunduğu ortamlara zararlı bakteri ve mikroorganizmalar bulaştırırlar. Özellikle dışkılarını bırakacakları ortamlar olarak sizin bölgenizi seçmeleri, sizi büyük oranda sağlık problemleri ile baş başa bırakabilir. Bu yüzden, Repel serisi kedi ve köpek kovucuları, bu alanlara kurarak, bu durumu önleyebilirsiniz.

Repel sistemleri oldukça güvenilir ve sağlıklı sistemlerdir. Hiçbir yan etkisi ve dolaylı ya da doğrudan zararı yoktur. Aksine, sizin sağlığınız açısından mükemmel sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Çok uygun ücret ve ödeme seçenekleri ile bu sistemlerden arzu ettiğinizi satın alabilir kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz.

Repel PRO 2000 ve Repel Güneş Enerjili Hayvan Kovucu sistemlerinden arzu ettiğinizi seçerek, kedi ve köpeklerden ebediyen kurtulabilirsiniz. Bu sevimli hayvanların sevimsiz zararlarına hayır diyenlerdensiniz, Repel kedi köpek kovucu sistemleri tam da size göre.

Orijinal ve garantili olan Repel Kedi köpek kovucu sistemleri, memnun kalmamanız durumunda iade garantisini de içermektedir. Satış öncesi ve satış sonrası teknik destek alarak, bu sistemleri daha etkin ve daha avantajlı kullanabilirsiniz.

Repel Pro 2000 ve Repel Güneş Enerjili Hayvan Koruyucu sistemlerini, power güç kaynağına bağlayarak anında kullanıma başlayabilirsiniz. Yaklaşık 3000 metrekarelik engelsiz alanda sürekli ve etkili olan bu sistemler, her site konut çözümü için gerekli sistemlerdir.

Sisteme, 2 yedek hoparlör takılarak, etkinliği arttırılabilir. Öyle ki, bu etkinlik yaklaşık 6.000 metrekarelik alana çıkabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey, kılavuzdaki yönlendirmeleri doğru yapmak ya da bölgenizdeki şubelerimizden teknik destek almak. Kurulum ve yönetim anlamında size gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Tırmalama sonucunda Kuduz, Etrafa yayılan bakterilerden dolayı Salmonella, yine tırmalama sonucunda oluşan CSD hastalığı gibi birçok sağlık problemine karşı etkin çözüm sunan, Repel kedi ve köpek kovucu sistemlerini satın alarak, sevdiklerinizin hayatını koruyabilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almanız için, sizi blog ve haber kanallarımıza davet ediyoruz.