Konutlarda Farelere Özel Çözümler

Ülkemizde konut güvenliği ihmal edilmekte ve sağlık geri plana itilmektedir. Fareler gibi, insan sağlığı üzerinde ciddi riskler barındıran hayvanlara karşı güvenli ortam sağlanamamaktadır. Buna kesin ve en net çözüm Repel fare kovucularından gelmektedir. Yüksek frekanslarda titreşim ağı oluşturarak, konutlara ve iş yerlerine fare gibi haşerelerin girmesini önlediği gibi, bu ortamların daha sağlıklı ve daha temiz bir ortam olması sağlanmaktadır. Üstün teknoloji ile üretilen ve insan ya da evcil hayvan sağlığı üzerinde hiçbir yan etkisi ya da zararı bulunmayan Repel Fare Kovucuları kullanarak siz de hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığını koruyabilirsiniz.

Repel Fare Kovucuları 20.000 Hz’lik frekans ve dalga boyları üreterek hedef canlı ya da canlılar üzerinde etki gösterir. Yaklaşık 3.000 metrekarelik bir alanda mükemmel sonuçlar alabileceğiniz bu eşsiz sistem sayesinde, artık daha rahat uyuyabilir ve daha sağlıklı yaşayabilirsiniz.

Bilindiği gibi fareler, kanalizasyon ve diğer pis atık ve sulardaki zararlı virüs, bakteri ve mikroorganizmaları üzerinde taşır. İnsan dolaşım ve sindirim sistemi ile birebir ortak özellikleri olan bu fareler, vücutlarındaki tüm parazitleri insanları doğrudan etkileyecek ve bağışıklık sistemlerini çökertecek şekilde yaşam alanlarına bırakır. Bu alandaki insan dahil tüm organizmalar da doğal olarak bu sonuçlara katlanmak durumunda kalır. Oysa ki, Repel serisi fare kovucuları, kesinlikle fareleri alana almaz ve yüksek titreşim dalgaları oluşturarak, onların bu alandan hızla uzaklaşmalarını sağlar.

Repel fare kovucu serisi sistemleri, insan sağlığı üzerinde etkili değildir. Belirlenen ve uygulanan frekans değerleri, insan kulağının his aralığında değildir. Bunun yanında, mikro elektrik ve elektromanyetik dalgalar da aynı şekilde insanlara zarar vermez.

Etkinliği kanıtlanmış Repel fare kovucularına çok uygun ücretler ile sahip olabilir, çatı ya da dilediğiniz alana konuşlandırarak etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 200 V gücünde bir power güç kaynağına takmak ve ara sıra kontrol etmek. Bırakın tüm etkinliğini sessiz sedasız Repel göstersin. Repel’in etkinliğini test etmek için ve güvenilirliğini sorgulamak için teknik destek alabilir ve garantili Repel ürünlerini ücretsiz denemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın, sağlıklı günler sizin elinizde.

Verem, grip, veba gibi virüslerin bulaşması oldukça kolaydır. Bu virüsler, yaşam alanlarına çok kolay adapte olur ve canlılara çok
kolay tutunabilir. Bu da doğal olarak, sağlık problemlerini beraberinde getirir. Yapılan çoğu araştırma sonuçları göstermektedir ki, fareler en güçlü virüs ve tek hücreli canlı taşıyıcılarıdır.

Bu haşerelere karşı etkin çözüm sunan firmamız, sizi sağlık sorunlarına karşı korumayı taahhüt etmektedir. Bu tamamı ile sizin elinizde. Bulunduğunuz ortamın hoş ve nezih olmasını aynı zamanda
sağlıklı olmasını istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Repel fare kovucu serilerinden olan, Repel RF 200, Repel RF 500, Repel RF 600, Repel RF 700, Repel RF 800, Repel
RF 1000
dilediğinizi kullanabilirsiniz. Etkin alan gücünü ve hangi alanlarda daha etkili kullanıldığını öğrenmek için kataloğa ve kullanma kılavuzuna göz atabilirsiniz.

Tüm Repel markasını taşıyan ürünlerimiz orijinal ve garantilidir. Kullanıcı hatası dışında
ürünler değişim ya da iadeye tabi tutulabilir. Garanti kapsamındaki ürünlerimiz, uygun ücret ve fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Ayrıca, satış sonrası ücretsiz teknik destek hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Sonic ve Ultrasonik Repel RF serisi fare kovucular, evcil hayvanlarınıza ve bölgedeki sakinlere kesinlikle zarar vermez ve istenmeyen bir durumla karşılaşmanıza neden olmaz.