Güneş Enerji Santralinde Kuşlara Özel Çözümler

Kuşlar, uzun göç dönemlerinde Ülkemizden de geçerler. Göç dönemlerinde konakladığı bölgelerden birçok virüsü üzerinde, gagalarında ve bağırsaklarında tutar ve konaklarken onlardan kurtulmaya çalışırlar. Konakladığı bölgelere taşıdıkları bu virüsler, birçok hastalığa neden olur ve insan ya da hayvanlar üzerinde ciddi sıkıntılara neden olur.
Güneş enerji santrallerinde kuşların daha sıklıkla konakladığı düşünüldüğünde bu bölgeler için Repel kuş kovucu sistemlerinin ne denli önemli oldukları anlaşılabilmektedir.

Repel serisi kuş kovucu sistemleri 3000 Mhz gücünde frekans yayarak, kuşların istenmeyen bölgelere yaklaşmaları engellenir. Tüm kuş türleri üzerinde etkisi oldukça yüksek olan bu ürün sayesinde, kuşlardan sonsuza değin kurtulabileceksiniz.

Repel serisi kuş kovucu sistemleri herhangi bir kimyasal içermez. Bunun yanında herhangi bir solüsyon ya da losyon da içermediği gibi ilaçlar ile de etkileşimi yoktur. Tamamı ile teknolojik olan bu ürün herhangi bir bileşene de sahip değildir.

Repel serisi kuş kovucu sitemleri, hiçbir evcil hayvan üzerinde etki göstermez. Tek etkili oldukları canlı grupları kuşlardır ve hedef kuşlar dışında hiçbir kuşa da etki etmez. Bunun yanında, evinizdeki diğer evcil hayvanlar üzerinde  de en ufak bir olumsuz sonuç doğurduğuna dair kanıta rastlamamıştır.

Repel ürünleri ithal ürünlerdir. Bu ürünler son derece kaliteli materyallerden oluşturulmuş ve doğada çözünebilen maddeler kullanılmıştır. Tüm repel ürünlerimiz garantili ürünlerdir. Garanti süresi içerisinde sıkıntı yaşanması durumunda teknik destek ve değişimin yanı sıra, para iadesi de yapılabilmektedir.

Repel ürünlerimiz orijinal ürünlerdir. Sipariş verdiğiniz üründe herhangi bir sıkıntı çıkmayacağı konusunda sizi temin ederiz. En uygun fiyat seçenekleri ve en ideal ödeme avantajlarından yararlanmak için acele edin. Sizin için sunacağımız fiyat tekliflerini ve kampanyaları da kaçırmayın.

Ülkemizde ve Dünya’da en çok hastalık bulaştıran hayvanlar arasında, kuşlarda önemli bir yerdedir. Kuşların özellikle dışkıları yüksek asit değerlerine sahiptir. Bu yüzden kendi vücutlarına etkisi olmayan bu virüsleri, yıllar boyunca vücutlarında saklayabilir ve bunlar diledikleri zaman, bulundukları ortama bırakabilirler.

Repel Pro EB 2000 ve Repel Pro EB 5000 tercih edebileceğiniz 2 ürünümüzdür. Bu ürünler, temelde aynı sistematik ile çalışabilirken Repel Pro EB 5000 daha geniş alanda aktiftir. Kullanacağınız alan 10.000 metre kare ve üstünde ise, bu ürünü kullanmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Bu üründeki hoparlör sistemi daha güçlüdür ve kuşlar üzerinde daha etkili sonuçlar almanızı
sağlayacaktır.

Sonik Ultrasonik teknolojisi ile radyo frekansları yaymaktadır. Yaklaşık 3.000 Mhz’lik gücü ile kuşlar üzerinde büyük tahribata neden olabilmektedir. Unutulmaması gereken şey ise, bu tahribat kısa sürelidir ve kuşların yaşam fonksiyonları üzerinde olumsuz bir etki meydana getirmez.

24 saat boyunca kesintisiz olarak kullanabileceğiniz Repel serisi kuş kovucu sistemlerini yüksek enerjili yerlerde de kullanabilmek için bataryasını sürekli kontrol etmeniz de gerekmez. 3 yıl ve sonrası süreçte, teknik bakım yaptırmanız yeterli olacaktır.

Zehir ilaç ya da kimyasal içermeyen bu ürün, insan ve evcil hayvan sağlığı üzerinde hiçbir olumsuz etkiye neden olmaz. ABS plastik kasası ile kullanımı son derece kolay ve kurulum sonrası sürekli bakım ve onarım da gerektirmez.

İç mekan ya da dış mekanda kullanabileceğiniz bu eşsiz ürünü, sadece birkaç tık ya da iletişim numaramızı arayarak satın alabilirsiniz.

Diğer tüm detayları ve anlık haberleri görmek istiyorsanız, sosyal medya hesaplarımızı ve diğer iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Günlük ya da dönemlik indirim fırsatlarımızı da kaçırmamak adına, sizi haber bültenimize abone olmaya davet ediyoruz.