Güneş Enerji Santralinde Farelere Özel Çözümler

Verem, grip, veba gibi salgın ve bulaşıcı hastalıkların baş aktörü olan fareler, hemen hemen tüm alanlarda yaşayabilirler. İnsanların
tiksinmeleri, onların aynı ortamda yaşamalarını kısıtlamaz, aksine sürekli alışkanlıklarını pekiştirebilmektedir. Bunun yanı sıra, çok çabuk üreyebilmeleri ve her seferinde çok sayıda yavru doğurmaları, bu canlılar ile başa çıkmayı oldukça zor hale getirmektedir. Repel serisi fare kovucular, bu zorluğun üstesinden gelmeniz adına mükemmel bir ürün olarak karşınızda.

Repel fare kovucu sistemleri, kullanıldığı ilk günden itibaren yüksek frekans dalgaları ile farelerin sinir uçlarını uyarır. Bu uyarı sonucunda, fareler ortamdan hızla uzaklaşmaya başlarlar. Laboratuvar fareleri üzerinde yapılan araştırmalar, bu frekans eşiğine maruz kalan farelerin, frekans aralığı içerisinde bulunan peynirlere hiçbir şekilde yaklaşamadıklarını göstermiştir. Yine farklı bir test sonucu da göstermektedir ki; tarla fareleri repel fare kovucu sisteme inhibe olan frekans değeri üzerinde .5 ms’lik bir sürede kısmi şok geçirmektedir. Bu da onların tarlaya bir daha girmemelerine neden olmaktadır.

Sizin de, fareler ile aranız hiç de iyi değil ve sürekli bu dertten yakınıyorsanız, Repel serisi fare kovucuları tam da size göre. Güneş enerji santralleri ile uyumu olarak çalışan bu ürünler ile dilediğiniz alanda sistemi kurabilir ve faresiz bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Firmamız size Repel fare kovucu sistemleri ürünlerimiz olan Repel Rf 1000, Repel Rf 700, Repel Rf 600, Repel Rf 500, Repel Rf 200’den dilediğinizi almanızı sağlamaktadır. Bu ürünlerden arzu ettiğiniz birini dilediğiniz alana kurarak uzun süre koruma sağlayabilirsiniz. Unutmayın, kendinize verdiğiniz önem, sağlığınıza yaptığınız yatırımdır.

Fareler, sivrisinekler ile birlikte en fazla virüs yayan hayvanlar olarak kabul edilir. Farelerin insan üzerinde bu denli tehlikeli olması, benzer hatta hemen hemen aynı dolaşım sistemlerine sahip olmasındandır. Bu yüzden, taşıdıkları virüsler, insan sağlığına direkt etki eder ve bu virüsler bulaşıcı özellik gösterir.

Repel RF 1000, tek başına yaklaşık 1.000 metrekarelik alana etki edebilmektedir. Bu da, 1.000 metre kareye kadar faresiz bir alan ve hayat anlamına gelmektedir. Dilerseniz, bu etkiyi daha da arttırmak için, ürün setini fazlalaştırabilir ya da hoparlör sayısını arttırabilirsiniz. Toplu alımlarda etkili sonuçlar alabileceğinizi unutmayınız!

Repel serisi fare kovucu sistemleri ile farelerin yaydıkları hastalıklara dur demek sizin elinizde. Kaliteli ve kullanımı son derece basit olan bu ürünler ile kolay yoldan korunmak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey, kurulum kılavuzuna göz atmak ve adımları takip ederek kurulumu
yapmak. Gerektiğinde batarya değişimi dışında hiçbir bakım ya da onarıma gereksinimi yoktur.

Repel serisi hiçbir kovucu sistem kimyasal içermez. Bunun yanında ilaç, serum, aşı, sprey, koku ya da diğer kimyasal bileşenlerden hiçbiri, bu sistemlerde endike değildir. Ürünlerimiz orijinal ithal ürünlerdir ve anlaşmalı firmalarımız köklü geçmişe sahip Uluslar arası geçerliliğe sahip yetki belgelerine sahiptir. Ürünler ile ilgili 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden diğer tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Repel serisi fare kovucu sistemleri Güneş Enerji santrallerinde kullanmak biraz daha kapasiteli bir iştir. Bu yüzden, kendi başınıza karar vermek yerine, uzman kadrolarımızdan destek alarak, en iyi sonucu almanız adına danışmanızı öneririz. Kurgusal ürünler olmayıp tamamı ile sonuç odaklı olan bu ürünler, 20.000 MHz gücünde frekanslar yayarak, ortamı farelere kapatır. İnsan sağlığı üzerinde hiçbir yan etkisi yoktur. Ayrıca evde beslediğiniz evcil hayvanlarınıza da hiçbir etkisi olmamakla birlikte, etkilenme ihtimalleri asla yoktur.