Gıda İşletmelerinde Kuşlara Özel Çözümler

Gıda işletmeleri büyük ve bakımı zor olan sektörlerin arasında gelmektedir. Bu alanların bakımı, özellikle sokak hayvanları ile mücadele anlamında problemlere neden olabilmektedir. Sürekli bakım ve sürekli temizlik, çoğu zaman işe yaramamaktadır. Özellikle kedi kuş gibi hayvanların, ortama sürekli giriş çıkışları, bu alanların bakımını ve temizliğini zorlaştırmaktadır. Bu durum ile mücadele etmek adına birçok yeni teknik ve metodun yanı sıra, uzun süredir kullanılagelen ilkel metotlar da kullanılmakta ama kesin çözüm alınamamaktadır. Ayrıca hayvanlara eziyet eden ve kimi zaman ölümleri ile sonuçlanan bu yöntemler pek de vicdani yöntemler olarak kabul edilmemektedir.

Repel serisi kuş kovucu sistemleri, sürekli ve güçlü çözüm sağlamaktadır. Ortama giren çıkan hayvanları kontrol altına alarak ortamın sürekli temiz kalmasını sağlar. Bu sayede, Gıda işletmeleri gibi sektörlerde sağlık sorunlarının önüne geçer. Bunun yanı sıra, hedef canlılar üzerinde ölümcül etki de yaratmayarak hayvanların eziyet çekmesinin de önüne geçilmiş olur.

Repel serisi kuş kovucu sistemleri herhangi bir kimyasal içermediği için size ve sevdiklerinize hiçbir zarar vermez. Sadece hedef canlı üzerinde etkili olan bu yöntem, diğer canlılara etki etmez ve her canlı ile mücadele için farklı seride repel ürünü kullanmanız gerekecektir.

Gıda işletmeleri, gıda üreten ya da pazarlayan yerledir. Bu alanların sağlıksız olması, hem yasal hem de maddi zorlukları beraberinde getirecektir. Sağlık açısından risk içeren bu tür yerleşkelerin kapanması da sürekli karşılaşılan bir durumdur. Bu yüzden, Gıda İşletmeleri kuş gibi hayvanlar ile mücadelede etkin çözüm arayışına girmektedir.

Repel serisi kuş kovucu sistemleri ile kuş gibi zararları da olan hayvanların ortama girmelerinin önüne geçer. Bu önlem sürekli etki yaratır. Kısmi zamanlı etki yaratan çözümlerin aksine bu yöntem mükemmel sonuçlar almanızı kolaylaştıracaktır.

Sonic teknoloji olarak bilinen ve son dönemlerde çokça telaffuz edilmeye başlanan teknoloji, dalga boyları üreterek elektrik alan oluşturur. Bu elektrik alan insanlar ve diğer hayvanlara etki etmediği gibi hedef canlıyı rahatsız eder. Böylece hedef konumdaki canlı, bu teknolojinin kullanıldığı alana girmeye cesaret edemez ve alandan kaçışmaya başlar. Teknoloji sinir sistemlerini etkiler ama bu etki kısa sürelidir ve canlı üzerinde tahribata neden olmaz sadece ortamdan uzaklaşmalarını sağlar.

Ürünlerin hepsi orijinal ürünlerdir ve sistemden satın alacağınız ürünlerin hepsi Sağlık Bakanlığınca onaylı ürünlerdir. Sağlık Bakanlığı resmi web sitesinden ürün sorgulaması yaparak ürünlerin orijinalliğini ve yasallığını kontrol edebilirsiniz. Ürünler ile ilgili genel eğilim mükemmel sonuçlar alındığı yönündedir. Kullanışlı olan bu ürünleri garanti kapsamında değerlendirmekte ve garanti süresi içerisinde değişim ya da iadesini sağlamaktayız. Arzu ettiğiniz takdirde kurulum ve bakım imkanı da sağlamaktayız.

3.000 metre karelik alanda mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Bu alanı daha da genişletmek istemeniz durumunda, arzu ederseniz ekstra bir repel daha satın alabilir ya da aynı etkiyi alabileceğiniz hoparlör sistemini de entegre edebilirsiniz. Ürünler ile ilgili tüm teknik detayı sitemizden ve müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz.

En uygun fiyat ve ödeme seçeneklerinden yararlanmak için acele edin. Siz de Gıda İşletmelerinizin sağlıklı olmasını ve temiz kalmasını istiyorsanız, işe hemen bir Repel ürünü almakla başlayabilirsiniz. Unutmayın, sevdikleriniz ve önemlisi kendiniz için bu iyiliği yapmalısınız. Kuşlar ile mücadelenin en etkin adresi için doğru yerdesiniz. Uygun fiyat ve fiyat tekliflerini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, diğer tüm soru görüş ve önerilerinizi de e-mail adresimize yollayabilirsiniz.