Fare Haşere Kovucu Frekansları

REPEL  FARE VE HAŞERE KOVUCULAR

Ultrasonik ve Pilli-Elektrikli olacak şekilde iki kategoride fare haşere kovucu bulunur.

Ultrasonik Fare Haşere Kovucular, insan kulağının duyamadığı ancak canlıların birçoğunu rahatsız eden 20.000 Hz üzerinde ses dalgaları yayarlar. Bu sayede ürünün kullanıldığı ve etki ettiği çevrede yaşayan fareler sesten rahatsız olarak yaşam alanını terk eder.

Pilli-Elektrikli Fare Kovucular, aynı şekilde Ultrasonik ve ek olarak Sonik ses sistemine sahiptir. Sonik sesleri insan kulağı duyabilir. Cihazdan cihaza ayarlın değişmesiyle birlikte, Sonik modda kullanmak istediğiniz cihazı, hedef canlının duyacağı ayara getirerek kullanabilirsiniz. Gereken tüm bilgiler www.defansmarket.com ‘da ve ürünün kullanım talimatında verilir.

REPEL FARE & HAŞERE KOVUCU ÜRÜNLER VE KULLANIMI

REPEL Fare, Haşere, Yarasa Kovucu (800 metrekare)

Cihaz pilli-elektrikli olarak üretilmiş bir kovucudur. Pilli olarak kullanılmak istenirse 4 adet AA pil yerleştirilir. repel-urunleriEvinizin, iş yerinizin, ofislerinizin, depolarınızın, bahçelerinizin veya okullarınızın benzeri tüm alanlarında dilediğiniz yerlerde konumlandırarak çalıştırabilirsiniz. Elektrikli olarak kullanmak isterseniz, cihazla beraber gelen bağlantı kablolarını, kullanım talimatlarına göre cihazı kurarak elektrik kaynağına bağlayabilirsiniz.

Pilli modda çalıştırdığınızda Timer tuşu ile zaman ayarı yapmanız gerekmektedir. Ayarladığınız zaman aralığında aktif olarak çalışıp süresi dolduğunda kapanacaktır. Elektrikli kullanıldığında aralıksız olarak çalışacaktır.

Kullanım Talimatları: Cihazın adaptörünü önce cihazın arkasındaki 12V DC konumuna takıp sonra 220V-230V standart prize takıyoruz, On/Off anahtarını On konumuna getirip, Sound Pattern A-B-C (sol üst köşe) anahtarıyla kovmak isteğiniz hayvanı seçip, Sound Volume Loud-Med-Quiet (sağ üst köşe) anahtarıyla kovmak istediğiniz hayvana göre ses seviyesini ayarlamanız gerekir. (Örneğin; Fare kovmak için cihaz açık konumdayken Sound Pattern Konumu C, Sound Volume Loud olarak ayarlanır.)

Pilli kullanımda ise cihazın alt tarafındaki pil yuvasına 4 adet 1,5V AA pil takılıp, cihazın arkasında On/Off anahtarı On konumuna getirilir. Kovmak istenen hayvana göre Sound Pattern ve Sound Volume ayarları yapılır son olarak da Timer Tuşu ile zaman ayarı yapılır.

  • 1 kez basıldığında ön taraftaki 3H ledi yanar ve cihaz 3 saat süreyle çalışır.
  • 2 kez basıldığında ön taraftaki 6H ledi yanar ve cihaz 6 saat süreyle çalışır.
  • 3 kez basıldığında ön taraftaki 9H ledi yanar ve cihaz 9 saat süreyle çalışır.

Cihazı 24 saat çalışır konumda tutmanız tam verim almanızı sağlar. 20-50 cm yükseklikte konumlandırmanız etki sürecini hızlandıracaktır. Ayrıca cihazın önüne yaydığı frekansı kıracak herhangi bir eşya koymamanız önemli bir noktadır.

REPEL RF 700 Ultrasonik Fare Kovucu (700 metrekare)

İnsan kulağının duyamadığı Ultrasonik sesler yayarak zararlı haşerenin (farenin) ortamdan uzaklaşması, yuvalamaması ve çoğalmaması sağlanır. Ev, iş yeri, ofis, depo, çatı arası, bodrum, okul, bina, restoran, büfe, lokanta, fabrika vb. her yerde kullanıma uygundur. Hedef canlı dışında hiçbir canlıya zarar vermezler. Cihaz kullanılmaya başladığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır. Ortamdaki fare haşere popülasyona göre 2-4 hafta içerisinde ortamdan tamamen temizlenecektir. Zehir veya ilaç içermezler.

Ultrasonik haşere kovucu cihazdan maksimum verim alabilmeniz için kullanacağınız ortamın merkez noktasına koymanız gerekir. Fare haşere kovucu cihazı buzdolabı, koltuk, vitrin, dolap vs. arkasına koymayınız. Cihazı sürekli çalıştırmaya özen gösteriniz, elektrik sarfiyatı çok düşüktür.

Fare kovucu cihaz çıkardığı Ultrasonik- Sonik ses ile koruma perdesi oluşturarak hedef canlıları ortamdan uzak tutar. Bağışıklığa karşı frekans tarayıcılıdır.

Kullanım Talimatları: Cihazın çalışması için ürünün adaptörünü uygun görülen değerler doğrultusunda 220- 230 V AC prize takmanız ve çalıştırma konum anahtarı ile çalıştırma konumunu belirlemeniz yeterlidir.

Fare haşere kovucu cihaz için belirlenen uygun değerlerdeki güç adaptörü çıkışı, cihazın arka tarafındaki 12V DC girişine takılır. Cihazın arkasında konumlandırılan 3 fonksiyonlu anahtar OFF konumunda iken cihaz kapalı durumdadır. ON tuşuna basarak aktif hale getirebilirsiniz.

  • ‘’ULTRASONIC SOUND ONE’’ anahtar konumunda 21-27 kHz aralığında frekans taraması yapılır. Bu konumda ses duyulmaması normaldir, duyulabilir ses frekansı üzerindedir (Ultrasonik).
  • ‘’ULTRASONIC SOUND TWO’’ anahtar konumunda 14-23 kHz aralığında frekans taraması yapılır ve bu ses Ultrasonik- Sonik ses frekans aralığında kaldığı için ince, düşük güçlü tiz bir ses duyulması normaldir. Aynı zamanda bu tiz ses ile cihazın fonksiyonel kontrolü yapılabilir.

İki fonksiyonda da frekans taraması yapılarak hedef canlının bağışıklık kazanmasının önüne geçilir. Fare kovucu cihazı etkili kullanmanız için bölünmüş alanlarda birkaç adet kullanmanızı tavsiye ederiz.

www.defansmarket.com ‘da bahsettiğimiz ve bilgilendireceğimiz tüm ürünler, piyasadaki en uygun fiyatları ve kolay siparişi ile hizmetinizdedir.

  • REPEL RF 600 Ultrasonik Fare Haşere Kovucu Cihaz (600 metrekare)

Fare, sıçan, böcek, örümcek, güve, kırkayak, kızıl göz, danaburnu, hamamböceği, kalorifer böceği, bit, akrep, karınca, vb. haşerelerde etkili olan cihaz, kullanıldığı ortama Ultrasonik ses yayarak fare ve haşerelerin ortama girmesini, yuvalanmasını ve çoğalmasını engeller. Hedef canlılar dışında herhangi bir canlıyı ekilemez. Cihaz kullanılmaya başladığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır. Ortamdaki fare, haşere yoğunluğuna göre 2-4 hafta içerisinde ortamdan temizlenecektir. Sprey, losyon, tablet, likit, kimyasal ve zehir içermez. İnsan için yan etkisi bulunmaz ve reaksiyona sebep olmaz. Fare haşere kovucu cihaz son derece etkili yeni nesil bir üründür.

Ev, işyeri, çatı arası, bina, okul, depo, fabrika, ofis, işyeri, depo, bina, restoran, vb. tüm yaşam alanlarında kullanılabiir.

Herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek yoktur. Cihazdan maksimum verim alabilmeniz için kullanacağınız ortamın merkez noktasına koymanız gerekir.

Kullanım Talimatları: Cihazın çalışması için ürünü 220 V prize takmanız yeterlidir.

Cihaz prize takıldığı anda yanan kırmızı led ‘power’ olup cihazın çalıştığını göstermektedir. Yeşil led ise düzenli periyotlarda yanıp sönerek cihazın bulunduğu ortamda frekans darbelerinin senkronize şekilde dağıldığını göstermektedir.

Ürünü buzdolabı, koltuk, vitrin, dolap vs. arkasına koymayınız. Cihazı taktığınız fişten çıkarmamaya özen gösteriniz, elektrik sarfiyatı çok düşüktür.

  • REPEL RF 500 Ultrasonik Fare & Haşere Kovucu (500 metrekare)

Elektrikle çalışan cihaz fare, haşere ve kanatlı haşere kovmada kullanılır. Fare kovucu cihaz kullanıldığı ortama Ultrasonik ses frekansları yayarak fare ve haşerelerin ortama girmesini, yuvalanmasını ve çoğalmasını engeller. Cihazdan maksimum verim alabilmeniz için kullanacağınız ortamın merkez noktasına koymanız gerekir. Kullanılmaya başladığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır. Ortamdaki fare haşere popülasyona göre 2-4 hafta içerisinde ortamdan tamamen temizlenecektir. Herhangi bir koku, tablet, likit ve zehir içermez. İnsan için yan etkisi bulunmaz ve reaksiyona sebep olmaz. Bağışıklığa karşı frekans tarayıcılıdır. Cihazın ürettiği yüksek yoğunluktaki ses dalgalarının insana, evcil hayvanlara ve elektronik eşyalara herhangi bir zararı yoktur. Ürün sadece hedef canlı üzerinde ekilidir.

Kullanım Talimatları: Fare kovucu cihazın çalışması için ürünü 220 V prize takmanız yeterlidir.

Ürünü buzdolabı, koltuk, vitrin, dolap vs. arkasına koymayınız. Cihazı taktığınız fişten çıkarmamaya özen gösteriniz, elektrik sarfiyatı çok düşüktür.

Haşere kovucu cihaz prize takıldığı anda yanda kırmız led ‘power’ olup cihazın çalıştığını göstermektedir. Yeşil led ise düzenli periyotlarda yanıp sönerek cihazın bulunduğu ortamda frekans darbelerinin senkronize şekilde dağıldığını göstermektedir.

Fare, sıçan, böcek, sinek, sivrisinek, örümcek, güve, kırkayak, kızıl göz, danaburnu, hamamböceği, kalorifer böceği, bit, akrep, karınca, vb. tüm canlılar üzerinde etkili bir sonuç verir.

  • REPEL EF 200 Ultrasonik Fare ve Haşere Kovucu Cihaz (200 metrekare)

Fare Kovucu cihaz kullanıldığı ortama Ultrasonik ses yayarak fare ve haşerelerin ortama girmesini, yuvalanmasını ve çoğalmasını engeller. Hedef canlı dışında herhangi bir canlıyı ekilemez. Bu etkili cihaz kullanılmaya başladığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır. Ortamdaki fare, haşere yoğunluğuna göre 2-4 hafta içerisinde ortamdan temizlenecektir.

Kullanım Talimatları: Fare haşere kovucu cihazın çalışması için ürünü 220 V prize takmanız yeterlidir. Herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek yoktur.

Ultrasonik kovucu Cihazdan maksimum verim alabilmeniz için kullanacağınız ortamın merkez noktasına koymanız gerekir. Ürünü buzdolabı, koltuk, vitrin, dolap vs. arkasına koymayınız.

Fare haşere kovucu Cihazı taktığınız fişten çıkarmamaya özen gösteriniz, elektrik sarfiyatı çok düşüktür.

Cihaz prize takıldığı anda yanan kırmızı led ‘power’ olup cihazın çalıştığını göstermektedir. Yeşil led ise düzenli periyotlarda yanıp sönerek cihazın bulunduğu ortamda frekans darbelerinin senkronize şekilde dağıldığını göstermektedir.

Ev, işyeri, çatı arası, bina, okul, depo, fabrika, ofis, işyeri, depo, bina, restoran, vb. tüm ortamlarda kullanıma uygundur.

  • REPEL RF 1000 Ultrasonik Fare ve Haşere Kovucu Cihaz (1000 metrekare)

Yüksek Başarı Oranıyla Kullanıcılarının Önerdiği Güvenilir Fare Kovucu

Ürünün daha çok fabrika, üretim tesisi, depo alanlarında kullanılması tavsiye edilir. Ev ortamında fare problemi olanlar için çatı katı, bodrum, kömürlük vb. alanlarda kullanıma uygundur.

Cihaz kullanıldığı ortamda Ultrasonik ses yayarak fare ve haşerelerin ortama girmesini, yuvalanmasını ve çoğalmasını engeller. Cihaz hedef canlı dışında herhangi bir canlıyı ekilemez.

Cihazın çalışması için ürünün adaptörünü 220 V prize takmanız ve çalıştırma konumu düğmesi ile çalıştırma konumunu belirlemeniz yeterlidir. Çıkardığı dual-band Ultrasonik ses ile koruma perdesi oluşturarak hedef canlıları ortamdan uzak tutar. Hedef canlı dışında herhangi bir canlıya zarar vermez Cihaz kullanılmaya başladığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır. Ortamdaki fare haşere popülasyona göre 2-4 hafta içerisinde ortamdan tamamen temizlenecektir. Depo ve Fabrika Gibi Geniş Alanlarda Yüksek Oranda Başarılıdır!

Kullanım Talimatları: Cihazdan maksimum verim alabilmeniz için kullanacağınız ortamın merkez noktasına koymanız gerekir. Cihazı buzdolabı, koltuk, vitrin, dolap vs. arkasına koymayınız.

Cihazı sürekli çalıştırmaya özen gösteriniz, elektrik sarfiyatı çok düşüktür.

Cihazın arka yüzündeki kırmızı led ‘power’ olup cihazın çalıştığını göstermektedir. Yeşil led ise cihazın bulunduğu ortamda frekans darbelerinin senkronize şekilde dağıldığını göstermektedir.

Fare, sıçan, böcek, sinek, sivrisinek, örümcek, güve, kırkayak, kızıl göz, danaburnu, hamamböceği, kalorifer böceği, bit, akrep, karınca vb. tüm zararlı haşereler üzerinde son derece etkili bir cihazdır.