Depo & Hangarda Kedi – Köpeklere Özel Çözümler

Depo ve hangarlar, kedi köpek, fare ve diğer haşerelerin en çok bulunduğu yerlerdir. Bu alanlarda, kedi ve köpekler yuva yapar ve çoğu zaman yavrularını burada saklarlar. Bu alana sürekli girip çıkmaları, her defasında, yeni bakteri ve virüsleri eklemelerine neden olur. Kuduz, Salmonella, CSD gibi hastalıklara neden olan bu hayvanlar ile mücadele hayati bir önlemdir. Özellikle kedi ve köpeklerin sinir sistemleri üzerinde etki gösteren virüsleri barındırması, insanları ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya bırakabilir. Kısa süre içerisinde, insan sağlığını riske atabilen bu virüsler ve kaynağı ile mücadele etme adına, aşağıda sizler için bazı çözümleri sıraladık. Dilediğiniz yöntemi, alanınızın fiziki şartlarına ve bütçenize göre seçebilir ve hayata geçirebilirsiniz.

Bilindiği gibi, kedi ve köpekler, dışarıda yuva yapamayan hayvanlardır. Buldukları sıcak ortamlarda yuva yapar ve hayatlarının büyük bir kısmını buralarda geçirirler. Bu alanlardan en çok tercih ettikleri hiç kuşkusuzu depo ve hangarlar gibi alanlardır. Özellikle büyük depo ve hangarlar, bu hayvanları ne sık görüldüğü alanlardır. Sağlık problemlerini meydana getirebilen bu hayvanlar ile mücadele etmek, hem daha sağlıklı günlere hem de daha rahat günlere merhaba demenizi sağlayacaktır.

Depo ve hangarlarda, özellikle kedi ve köpeklerin girmesini zorlaştıracak kapı sistemlerini kullanabilirsiniz. Kalitesiz ve ölçüsüz kapı sistemleri, kedi ve köpeklerin azizliğine uğrayabilir ve bu da onların depo ve hangarlarınıza kolaylıkla erişmelerini sağlayabilir. Bunun yanı sıra, tel örgü ile de kedi ve köpekler için büyük çözüm sağlayabilirsiniz.

Bu yöntemler bir işe yaramadıysa, korkuluklar ile çözüm yolu geliştirebilirsiniz. Korkuluklar sayesinde, kedi ve köpekler ortama giremez ve bu sayede, onlardan kısa süreli de olsa korunabilirsiniz.
Repel serisi kedi köpek kovucu sistemleri sayesinde, kedi ve köpeklerden hangar ve depolarınız için korunabilirsiniz. Sonik ve Ultrasonik teknolojisi sayesinde, bu ürünler, sizin için mükemmel sonuçlar meydana getirecektir. Kısa zamanda uzun süreli koruma  sağlamak istiyorsanız, bu yöntem tam da size göre. Arzu ettiğiniz, repel serisi kedi köpek kovucu sistemlerinizi, depo ve hangarlarınıza entegre ederek, ömrünüz boyunca, istemediğiniz kedi ve köpeklerden kurtulabilirsiniz. Bu yöntemlerin en büyük özelliği ise, kullanımının kolay ve sürekli olmasıdır.

Repel serisi kedi köpek kovucu sistemlerini, hangar ve depolarınıza kurmak oldukça basit.  Yapmanız gereken tek şey, uygun adaptörler ile şarj dolumu yapmak olacaktır. Bunun dışında, ilgilenmenizi gerektirecek bir durum asla meydana gelmez. Garanti kapsamındaki bu ürün sayesinde, hedef canlıyı ömrünüz boyunca, arzu ettiğiniz alandan uzaklaştırabilirsiniz.

Depo ve hangarlarınızın büyüklüğüne göre, kullanacağınız yöntemler değişiklik gösterebilir. Küçük ve sık kullanmadığınız bir depo ya da hangarınız var ise, etrafını korumalık ya da tel ile kapatarak, bu hayvanlardan korunabilirsiniz. Daha büyük ve karmaşık bir depo ya da hangarınız var ise, yeterli miktardaki hoparlör sistemini, alana entegre ederek repel serisi kedi köpek kovucu sistemini kullanabilirsiniz. Garantili olan bu ürünler ile ses dalgaları sayesinde, hayvanlardan korunabilirsiniz. Bu sistemler, evcil hayvanlarınız üzerinde bir etki yaratmaz. Bunun yanı sıra, insan sağlığı üzerinde de etkisine rastlanmayan repel serisi kedi köpek sistemlerini, kolaylıkla depo ve hangarlarınıza kurabilirsiniz.

Teknik destek ve yardım almak, ayrıca, diğer tüm çözümler hakkında da genel bilgi almak istiyorsanız, iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ve ödeme kolaylığı ile ürünlerimizi test edebilirsiniz. Soru görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz. Ayrıca konu ile ilgili diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.