Kedi Köpek Hayvan Kovucu

Kedi kovucu ve köpek kovucu cihazların işleyişleri sizi en son teknoloji ile en etkili çözüme ulaştırmayı hedefleyerek geliştirilmiştir. Ultrasonik ses ile hayvanların rahatsız olduğu ancak insan kulağının duymasının mümkün olmadığı sesler yayılarak hem istemediğimiz hayvanların yaşam alanımızdan uzaklaşmasını sağlarız hem de bunu kimse rahatsız olmadan, kimyasal herhangi bir zehre gerek kalmadan yapmış oluruz.

Repel ürünlerinin, evcil hayvanlarımıza ve insan sağlığına hiçbir şekilde zararı yoktur. Sadece sonik ve ultrasonik ses dalgaları yayarak ortamda istenmeyen canlıyı barındırmaz.

Sahipsizlik Oranları

  • Köpek
  • Kedi
  • Diğer

Dünya istatisliklerine göre kedi ve köpek sahipsizlik oranı diğer hayvanlara çok daha fazladır. Ülkemizde kedi ve köpeklerle yaşamımızı sürdürmemizin bize bazı yararları ve zararları vardır.

Kedi/Köpek ile Bulaşabilecek Hastalıklar

Kediler ve köpekler şüphesiz bu dünyada en iyi dostlarımızdır. Fakat onlarda her canlı gibi ilgi ve bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu ilgiyi her köpek / kedi göremez ve doğal olarak saldırganlaşabilir. Bu saldırganlaşma sonucu birçok hastalığın habercisi olabilir. Kedi kovucu ve köpek kovucu cihazlar evcil dostlarımıza hiçbir zararı bulunmamaktadır. Kedi kovucu ve köpek kovucu cihazlar canlının istemediği sesler yayarak alandan uzaklaşmasını sağlamaktadır.

  • Tırmalama veya ısırma yoluyla kuduz gibi bulaşıcı ve çok tehlikeli bir hastalığın habercisi olabilir.
  • Salmonella hastalığı ile 20-40 gün boyunca etrafa bakteri yayar ve bu bakteriler çocuklara doğrudan etki etmektedir.
  • CSD hastalığı, kedi tırmalaması ile insanlara bulaşabilmektedir. Merkezi sinir sistemini bozarak büyük ölümlere yol açabilecek bir hastalıktır.
  • Kedi veya köpeklerin dış parazit aşılarının yapılmaması sonucunda Tularemi hastalığı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kedi Kovucu – Köpek Kovucu – Hayvan Kovucu

Her cihaz 3000 m² engelsiz sahada etkilidir. Sisteme 2 yedek hoparlör dahil edilerek bu alan 6000m² ye çıkarılabilir.

  • Repel PRO 2000 – Kedi, Köpek, Kuş ve diğer hayvanlar üzerinde etkilidir.
  • Repel Güneş Enerjili Hayvan Kovucu – Kedi ve Köpek  üzerinde etkilidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kedi ve köpek cihazlarımız, elektrik, pilli ve güneş enerjisi ile çalışmaktadır.

185 m²‘den başlar ve 3000 m²‘ye kadar etkili olan cihazlarımız vardır.