Çatıda Kuşlara Özel Çözümler

Kuş Seslerinden Kurtulmaya Ne Dersiniz?

Kuşlar, günün farklı saatlerinde ve özellikle de sabah saatlerinde, insanları rahatsız eden sesler çıkarır. Bu sesler, insanların psikolojisi üzerinde ciddi etkilere sahiptir. Kişiler bu yüzden farklı psikolojik rahatsızlıklar ve bir takım problemler ile karşılaşırlar. Kuş seslerine artık dur demek ve daha rahat bir ortamın yanı sıra daha sessiz bir çevreye merhaba demek için Repel serisi kuş kovucu sistemleri tam da size göre.

Kuşların birlikte hareket ettikleri göz önüne alındığında, sürü halinde çıkardıkları sesler, tahmin edildiğinden daha kötü bir sonuç ortaya çıkarır. Zira, insanları en çok etkileyen psikolojik semptomlar, yüksek ve tekrarlayan ses dalgalarının yüksek frekanslarda seyretmesi ile meydana gelir. Repel PRO 2000 ve Repel PRO 5000 ile siz de sessiz ve kuş sesleri olmayan ortamlara kavuşacaksınız.

Özellikle martı ve kırlangıçlar, yüksek frekansta sesler ile öterler. Bu durum, kişileri derinden etkiler ve beyin sinirleri üzerinde hasara neden olurlar. Büyük illerde ve sanayileşmiş bölgelerde bu durum ile daha sık karşılaşılır. Bu yüzden Repel Pro serisi kuş kovucu sistemlerini satın almanız faydanıza olacaktır.

Kuşlar ve Salgın Hastalıklara Karşı Repel !

Kuşlar, sivrisinekler ile birlikte, gagalarında ve ayaklarında en fazla mikrobu ve virüsü taşıyan canlılardan biridir. Bu canlılar, birçok ortamda bulunmaları ve bu ortamlar ile olana elektron alışverişlerinden dolayı yüksek seviyede tek hücreli canlılar taşırlar. Özellikle beslenme ve çiftleşme dönemlerinde, bu virüsleri bulundukları bölgeye taşırlar. Bu da doğal olarak, çatıda bulunan yuvalarında toplanır ve rüzgar ya da diğer dış etmenler vasıtası ile insanların bulunduğu ortamlara iletilirler. Salgın hastalıkların büyük kısmı bu virüsler ve mikroplar ile bulaşır. Kuşların bu döngüde saf dışı kalması için Repel 2000 ve Repel 5000 PRO serisi kuş kovucuların kullanılması büyük avantaj sağlayacaktır.

Kuşların gagalarında ve dışkılarında ölümcül etkiye sahip virüslere rastlandığı birçok klinik çalışmada görülmüştür. Özellikle göç
dönemlerinde, ülkemizde cinsleri bulunmayan Afrika kökenli kuşlar, çatılarda kısa dönemli kuluçkaya kalırlar. Bu da doğal olarak, Afrika kökenli virüsler olan Ebola ve EVD gibi virüslerin çevreye yayılmasına neden olur. 2 dakikalık virüs DNA eşleşmeleri ile 1000 metrekarelik alanda etkili olur ve daha sonrasında ise, daha geniş ortamlara yayılırlar. İşte tüm bu ve daha fazlası
için en güçlü çözüm, hiç kuşkusuz Repel Kuş kovucularıdır.

Repel 2000 ve Repel 5000 PRO serisi kuş kovucu sistemler, Sonik ve Ultrasonik titreşimler ve salınımlar meydana getirir. Bu titreşimler ev ve konut halkı için kesinlikle zararlı ve hissedilebilir değildir, sadece etkili olduğu canlılar üzerinde hasara neden olur. Bu hasarlar kalıcı hasarlar değildir sadece itici güç amaçlıdır ve onların ayarlanan ölçüdeki alana yaklaşmalarını engeller.

Ultrasonik kuş kovucu sistemlerinden olan Repel 2000 ve Repel 5000 Pro serisi kuş kovucularını, Çatınıza yakın bir yere koyabilirsiniz. Yaklaşık bir Futbol Sahası büyüklüğünde alanda etkili olan bu sistem sayesinde, kuşlar aldıkları frekanslar ile uyarılarak farklı alanlara yönelir ve sizin ortamınıza kesinlikle yaklaşmazlar. Şu da unutulmamalı ki, alan genişledikçe etki oranı da doğru orantılı olarak düşer. Bu yüzden, kullanım amacınızı ve kullanılacak alanı doğru seçmeniz ve belirlemeniz gerekir.

Mükemmel sonuçlar alacağınıza emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile siz de, dilerseniz ev ya da iş yerleriniz ya da kışlık ve yazlıklarınız için çatınıza Repel kuş kovucu sistemlerinden birini alabilirsiniz.