Kedi kovucu işe yarıyor mu

Kedi kovucu işe yarıyor mu, en etkili kedi kovucu, kedi kovucu ürün çeşitleri hakkında detaylı bilgi aktaracağız. Birçok kedi kovucu ürün bulunmaktadır. Fakat hangi cihazın ne işe yaradığınız ve gerçekten işe yarayıp yaramadığı hakkında hiçbir fikriniz yoksa bu yazımızda detaylı olarak bu konuyu ele alacağız.

kedi kovucu kedi kovucu işe yarıyor mu Kedi kovucu işe yarıyor mu kedi kovucu 300x199Kedi kovucu işe yarıyor mu ?

2010 yılından bu yana REPEL markalı kedi kovucu ürünleri satmaktayız. Elbette ki memnun olmayan müşterilerimiz de bulunmaktaydı. Fakat cihazları alana göre özelleştirebilmek de ve cihaza 3 yıl kullanım garantisi vermekteyiz. Bu sebeple kedi kovucu cihaz çeşitlerinin işe yarayıp yaramadığı konusunda sizlere tek söyleyeceğimiz şey cihazlarımızı kullanıp ve test etmenizdir. Kedi kovucu cihazlar; 30 m² ile 10 000 m² alana kadar etki göstermektedir.

Farklı cihaz grupları içerisinde size en uygun olan hakkında detaylı bilgi alarak cihazları alanınızda kullanabilirsiniz.

Kedi kovucu ürün çeşitleri

REPEL markalı kedi kovucu ürün çeşitleri farklı seriler de üretilmektedir. RP ve PC serisi kedi kovucu ürün çeşitleri ile alanınızı 7 24 güven altına alabilirsiniz. Kediler, insanlara kolay şekilde hastalık bulaştırabilen canlılardır. Elbette ki kedileri seviyoruz ve doğayı koruyoruz. Fakat bir canlı olarak gerekli önlemleri de almak zorundayız. Bu sebeple hastalıklı veya zarar verebilecek kedi çeşitlerini kedi kovucu cihazlar ile alandan uzaklaştırabilirsiniz.

Kedi kovucu işe yarıyor mu, kedi kovucu nasıl çalışır gibi soruları da cevaplayalım.

Kedi kovucu nasıl çalışır ?

Kedi kovucu ürünler sonik / ultrasonik ses frekansları yayarak alandan hedef canlının uzaklaşmasını sağlamaktadır. Uzaklaşma esnasında kediye veya herhangi bir canlıya zararı bulunmamaktadır. Sadece rahatsız edecek ses frekansları yayarak kedinin farklı alanda barınmasını sağlamaktadır.

Kediler oldukları alanları pisleyerek o alanı işaretlemektedir. O alana düzenli gelerek o alanda yaşamayı tercih etmeye başlamaktadır. Kedinin, pislediği noktayı doğrudan gören bir cihaz ile kedinin o alanda rahatsız olmasını sağlayabilirsiniz.

REPEL markalı son teknoloji kedi kovucu ürün çeşitleri için kedi kovucu işe yarıyor mu diye düşünmenize gerek kalmadan sorununuzu direk olarak çözebilirsiniz. Toptan satın alımlarınız için sitemizde bulunan iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz. Diğer soru, görüş ve önerileriniz için bilgi(at)repel.com.tr mail adresinize mesajınızı yazarak konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.