Güvercinleri Ne Kaçırır, Güvercinleri Uzaklaştırma

Güvecinleri Ne Kaçırır ?

güvercinleri ne kaçırır güvercinleri ne kaçırır Güvercinleri Ne Kaçırır, Güvercinleri Uzaklaştırma yabani guvercin kovma 300x181Güvercinleri ne kaçırır, güvercinleri uzaklaştırmanın yolları ve benzeri problemlerin çözümünü bu yazımızda cevaplayacağız. Birçok güvercin türü vardır ve güvercinin alana birçok zarar bulunmaktadır. Özellikle sahipsiz yabani güvercin olarak adlandırılan güvercin türleri; fabrikada, konutlarda, üretim tesislerinde, otellerde, çatılarda ve benzeri alanlara zararı bulunmaktadır. Özellikle kimyasal bölgelerde ve üretim tesislerinde, kuş dışkısı ve gagalama ihtiyacı maddi ve manevi olar yak işletmenizi zarara itmektedir.

Güvercini birçok uzaklaştırma yöntemi bulunmaktadır. Fakat eski nesil kovma yöntemleri, sonuç vermemektedir. Örneğin, tarlalarda kullanılan korkuluk ile kovma yöntemi; bazı kuşları kovmada çaresi kalmaktadır. Gelişen teknolojiyle beraber kuş kovma yöntemleri de gelişmiştir. Ultrasonik / sonik ses frekansı yayan kuş kovma cihazları; güvercinleri kaçırma yada kuşları kovma sorununa çözüm olmuştur.

Güvercinleri Uzaklaştırma

Güvercinleri ne kaçırır, güvercin kovma yöntemleri arasında cihazlar ile beraber destekleyici kuş kovucu ürünler de büyük etki sağlamaktadır. Alanın büyüklüğüne göre kuş kovucu cihaz + kuş kovmak için destekleyici ürün kullanabilirsiniz.

Alanınızın büyüklüğü, alandaki kuş yoğunluğu ve alanın fiziki özellikleri kuş kovma probleminin çözümünde önemli unsurlardır. Kuş problemi olan alanın özelliklerini bilmeniz veya keşif için REPEL firması ile iletişime geçmelisiniz. Alanınızın büyüklüğüne göre cihaz seçimi yapmalısınız. Cihaz tek başına etkili olacaktır fakat alanın tamamı ile güven altında olmasını arzu ederseniz, destekleyici kuş kovucu ürünler ile kuş kovma ihtimalini daha yüksek düzeylere çıkarabilirsiniz.

Güvercinleri Ne Kaçırır, Güvercin Kovmak Şans Mıdır ?

Güvercinleri kovmak bir şans değildir. Fakat herkes kuş kovucu cihaz ve kuş kovma sorununda başarılı olamaz. Canlı bir hayvanı alandan uzaklaştırmak; bilgi, deneyim ve etkili ürün çeşidi gereksinimlerini de beraberinde getirmektedir. Birçok firma kuş kovma konusunda ürün çeşidi satmaktadır fakat başarısız sonuçlar; tüm cihazların başarısız olduğu kanısını doğurmaktadır. Kuş kovmak hiçbir zaman kesin olamaz. Karşınızda bir canlı bulunuyorsa ve bunu alandan uzaklaştırmak istiyorsanız; bu çözüme kesin gözüyle bakmak doğru olmaz !

Kuş kovmak ihtimaldir ve asla kesin olarak kovulacağı söylenemez. Tıpkı bir arabanın satışında kesin olarak kaza yapmayacağı ihtimali verilemez. Kuş kovucu cihazlar da verimli şekilde alana uygun olarak kullanılırsa, kuş problemini kesinlikle ortadan kaldıracaktır.

Güvercinleri ne kaçırır sorusunu cevapladık. 2010 yılından bu yana kuş problemi ve kuş sorununa çözüm ortağı olduk. Birçok kurumsal firmanın; kuş sorunun hızlı şekilde çözümledik.