Güvercin Kovar

Güvercin kovar, güvercinlerin alana girişini engellemektedir. Güvercin ve güvercin türleri; sürü ile hareket eden canlılardır. Genel olarak işaretledikleri alana sürü halinde göç eder ve orda yaşamaya başlarlar. Mevsimsel olarak göç eden güvercinler; sıcak alanlarda yaşamayı tercih ederler. Bu sebeple sıcak alan buldukları bölgelere mevsimi geldiği zaman göç etmektedirler.

Güvercin Kovar ile Problemlere Son

güvercin kovar güvercin kovar Güvercin Kovar guvercin kovarGüvercin kovar olarak nitelendirilen ve halk arasında oldukça yaygınlaşmakta olan ultrasonik cihazlar, insanların güvercin sorununu çözüme kavuşturmaktadır. Güvercin kovar cihazlar; farklı etki mesafelerine sahiptir. Tek cihaz ile 10 m² ile 8000 m² alana etki sağlayabilirsiniz. REPEL markalı tüm güvercin kovar cihaz çeşitleri 3 yıl garantilidir.

Türkiye’de hiçbir elektronik cihaza 3 yıl garanti verilmez. Çünkü elektronik cihazın, kullanım şeklini ve kullanıldığı alan hakkında bilgi sahibi olamamaktayız. Fakat REPEL kullanıcılara özel olarak tasarladığı bu cihazların, teknik ve deneyim olarak desteğini esirgememektedir.

Güvercin kovar cihazlar; konutlarda, fabrikalarda, üretim tesislerinde, tarım alanlarında, depolarda kısacası kuş ve türü olan güvercin problemi olabilen her yerde güvercin kovar cihaz kullanabilirsiniz.

Güvercin kovar cihazlar; alanınıza özel olarak üretilmektedir. Alanınızın büyüklüğü ne olursa olsun, alanınıza özel güvercin kovar cihazlar ile problemlerinizi giderebilirsiniz.

Güvercin Kovar Cihazları Nasıl Satın Alırım ?

Güvercin kovar cihazları satın almak için iki farklı yöntem bulunmaktadır. Perakende olarak satın almak için defansmarket.com e-ticaret sitesi üzerinden dilediğiniz cihaz modelini satın alabilirsiniz. Özel projeleriniz ve keşif hizmeti gerektiren alanlar için bilgi@repel.com.tr mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

Güvercin kovucu cihazlar; farklı türde güvercinlere karşı etki sağlamaktadır. Aynı zamanda sadece güvercinlere özel değil diğer kuş çeşitlerine karşı da etki sağlamaktadır. Güvercin kovucu cihaz ile beraber güvercin kovucu balon, güvercin kovucu diken ve benzeri yardımcı ürünler kullanmanız durumunda güvercinin alana girme ihtimalini en aza indirgeyebilirsiniz.

Diğer soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçerek sorununuz ve çözümünüz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.