Elektronik Fare Haşere Kovucu

fare kovucu cihaz fare haşere kovucu Elektronik Fare Haşere Kovucu 0 17c12b d875d6f7 L 150x150fare haşere kovucu, haşere kovucu cihaz, elektronik fare kovucu, elektronik haşere kovucu cihazlar ve Ultrasonik Haşere Kovucular, insan kulağının duyamadığı ancak canlıların birçoğunu rahatsız eden 20.000 Hz üzerinde ses dalgaları yayarlar. Bu sayede ürünün kullanıldığı ve etki ettiği çevrede yaşayan fareler sesten rahatsız olarak yaşam alanını terk eder. REPEL markalı fare kovucu, haşere kovucu ve benzeri yürüyen haşere karşı etkili kovucu ürünümüzü satın alabilirsiniz. fare kovucu cihaz; ultrasonik ses frekansları yayarak alandaki farelerin uzaklaşmasını sağlamaktadır.

Repel ürünlerinin, evcil hayvanlarımıza ve insan sağlığına hiçbir şekilde zararı yoktur. Sadece sonik ve ultrasonik ses dalgaları yayarak ortamda istenmeyen canlıyı barındırmaz.

Farenin Giriş Yerleri

 • Lağam Suyu
 • Duvarı Kemirerek
 • Açık Yerler

Fareler aşırı zeki hayvanlardır. Bu yüzden sahipsiz bırakılmış veya farelere rahat hareket alanı bırakılmış yerlerde şüphe ve endişe içerisinde olurlar. Bu yüzden devamlı zor aşamaları seçerek eylemini farklı noktalardan gerçekleştirir.

Fare ile Bulaşabilecek Hastalıklar

Ultrasonik Fare Haşere Kovucular, insan kulağının duyamadığı ancak canlıların birçoğunu rahatsız eden 20.000 Hz üzerinde ses dalgaları yayarlar. Bu sayede ürünün kullanıldığı ve etki ettiği çevrede yaşayan fareler sesten rahatsız olarak yaşam alanını terk eder.

 • Her hayvanın pisliği hastalıklıdır ve farelerde bu gruba dahil olmaktadır.
 • Etkin bir taşıyıcı olan fareler; verem,grip, veba gibi büyük tehlike taşıyan hastalıklar taşımaktadır.
 • Tırmalamaları ve sık sık salyalarını atmasından dolayı hastalığı direkt olarak kişiye değil  ortama bırakırlar.

Fare Kovucu Ürünler

Elektronik fare kovucular, insan kulağını etkilemeyen ancak kuşlar için oldukça rahatsız edici olan titreşimler ve sesler gönderir. Böylece herhangi bir canlıya zarar vermeden farenin ortamdan uzaklaşması sağlanır. Yerleşke ve çevresi zararlılardan korunmuş olunur.

fare haşere kovucu, haşere kovucu cihaz fare haşere kovucu cihaz, haşere kovucu cihaz ve daha fazlasına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • Repel RF 200 – Fare ve haşereler üzerinde etkilidir.  
 • Repel RF 500 – Fare ve sıçan üzerinde etkilidir.
 • Repel RF 600 – Fare ve diğer hayvanlar üzerinde etkilidir.
 • Repel RF 700 – Fare ve haşere üzerinde etkilidir.
 • Repel RF 800 – Fare ve yarasa üzerinde etkilidir.
 • Repel RF 1000 – Fare ve haşere üzerinde etkilidir.

Sıkça Sorulan Sorular

fare kovucu cihazlar kaç m² de etkilidir ?

fare kovucu cihazlarımız 50 m²‘den başlayıp 2000 m²‘ye kadar cihaz bulunmaktadır.

Fare kovucu cihazlar elektrik ve pilli olarak çalışmaktadır.

Evet, fare kovucu cihazlar yürüyen haşereler üzerinde de etkilidir.

Hayır, tüm canlıların duyduğu ses frekansı farklı olduğu için kedi köpek vs. gibi hayvanlara zarar ya da rahatsızlık vermez.

Fare Haşere Kovucu Cihaz

fare haşere kovucu cihaz, haşere kovucu cihaz, fare kovucu cihaz ve daha fazlasını sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinde ki tüm ürünler REPEL markalı yerli üretimdir.